РАНКОВА РУХАНКА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО РОБОЧОГО ДНЯ

Що може бути запорукою успішного робочого дня? Питання доволі філософське. Можливо, це буде горнятко ароматної кави, а може просте усвідомлення того, що настала п’ятниця і попереду такий жаданий шалений «картопляний уїкенд». Для кожного своє. Але сьогодні однозначна відповідь на це питання прозвучала біля головного офісу Дубов’язівської селищної ради у с. Сім’янівка, де за участі керівництва та працівників селищної ради разом із вчителями фізичної культури закладів освіти відбулась ранкова руханка під музичний супровід.

У такий спосіб учасники заходу долучилися до святкування Дня фізичної культури та спорту, який традиційно відзначається в Україні у другу суботу вересня.

Як відомо, рух – це життя, ну а спорт – це двигун руху. Почесну місію проведення комплексу вправ було доручено вчителю фізичної культури Дубов’язівського ліцею В’ячеславу САХНО, який у тренерській манері майстерно керував цим великим «класом» дорослих «підопічних».

Сама руханка тривала декілька хвилин, але підняла настрій і принесла немалий заряд позитиву кожному учаснику без вийнятку.

Варто відзначити, що колективні заняття спортивними вправами є дуже корисними, особливо на свіжому повітрі, адже вирішуються одразу три справи: покращується здоров’я, ще більше згуртовується колектив та успішно потім проходить увесь робочий день.

Тож, друзі, гайда до занять фізкультурою, адже ми цього варті!