НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ З’ЇЗДІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОКРЕСЛИЛИ ВАЖЛИВІ НАПРЯМКИ РОБОТИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 липня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК взяв участь у Національному з’їзді територіальних громад та Загальних зборах Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», що відбувся у м. Київ.

Мета заходу – розвиток сучасного місцевого самоврядування.

На з’їзді були присутні голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

В програмі Всеукраїнського З’їзду розглядалися наступні питання:

• конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нова редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.
  • підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше).
  • асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.