НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ ПРОЄКТ «РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЖІНОК ЯК ВІДПОВІДЬ НА КРИЗУ COVID-19 В УКРАЇНІ»

У рамках проєкту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу Covid-19 в Україні», який реалізовується Міжнародною організацією праці у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, у липні 2021 року у Сумській області (у містах Суми, Охтирка, Конотоп) заплановано провести безкоштовний триденний тренінг за методикою МОП «Розпочни свій бізнес» серед жінок, які мають бізнес-ідею, бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності та започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися розробляти бізнес-план та отримати менторський супровід на шляху до реалізації власної бізнес-ідеї.

Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Усі бажаючі повинні обов’язково пройти реєстрацію за посиланням: bit.ly/3h3Bcog.

Контактна особа – координатор тренінгів «Розпочни свій бізнес» – Алла Журавель (тел. 0666485117); Контактна особа від МОП – Тетяна Міненко (тел. 0674456515)