УВАГА! ХЛІБА ВЖЕ ДОСТИГАЮТЬ, ТОМУ НАГАДУЄМО ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ БІЛЯ ПОЛІВ ТА НА ПОЛЯХ!

Ще трохи часу і почнеться жнива – відповідальний період! Щоб вони пройшли без втрат, рятувальники ДСНС України у Сумській області нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що ще до початку жнив необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист врожаю. Значно легше запобігти пожежі, ніж потім ціною великих зусиль відвоювати у неї вирощене.

У період збирання врожаю категорично забороняється:

•  палити біля хлібних масивів;
  •  розпалювати багаття на полях та поблизу них;
  •  спалювати стерню, післяжнивні залишки;
  •  допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;
  •  дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;
  •  зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною іскрогасниками та забезпечена первинними засобами пожежегасіння, зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками.