Служба зайнятості Сумщини: пріоритет - працевлаштування

Служба зайнятості Сумщини: пріоритет – працевлаштування

Як стверджують у Сумському обласному центрі зайнятості, протягом майже п’яти з половиною місяців 2021 року ситуація на ринку праці дещо стабілізувалась.
Скажімо, упродовж січня-червня цього року послугами обласної служби зайнятості скористалися майже 50 тисяч осіб, в тому числі більше 31 тис. безробітних громадян області. Протягом поточного року зареєстровано 13,9 тис. безробітних, що на чверть менше проти аналогічного періоду минулого року.
По Конотопському міськрайцентру зайнятості з початку року послугами скористалися 3146 осіб. Усього мали статус безробітного 2877 осіб, з них охоплено профнавчанням 171 особу, працевлаштовано 707 осіб.
За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, протягом зазначеного періоду знайшли роботу 8,2 тис. осіб, у т. ч. за направленням служби зайнятості та самостійно 7,4 тис. безробітних.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на зага-льнообов’язкове державне соцстрахування працевлаштовані 22 особи, у т. ч. 5 осіб недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, та 17 працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.
Отримали одноразово допомогу по безробіттю для започаткування власної справи 9 безробітних.
– Статистика – річ уперта, з нею не посперечаєшся, але вона не охоплює всього спектру нашої діяльності. Тож ми не стоїмо на місці, а системно розвиваємося, приводячи для цього в дію усі можливі чинники. Приміром, на моє глибоке переконання, наразі, у зв’язку з покращенням епідемічної ситуації та появою по-зитивних тенденцій на ринку праці Сумщини, з’являються нові можливості щодо покращення роботи щодо надання послуг та працевлаштування безробітних. Для цього необхідно вдосконалювати комунікаційні навички фахівців служби зайнятості, – наголошує директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Досягти цього допоможе проведення якісних тренінгів для наших спеціалістів, живе спілкування з кращими роботодавцями області, які ми, до речі, практикуємо постійно.