ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ ПРИЙМАЛИСЯ В ХОДІ РОБОТИ 8 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

9 червня під головуванням Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА відбулась 8 сесія 8 скликання селищної ради.

Депутати затвердили ряд важливих змін, які стосувалися соціально-економічного розвитку, медицини, сфери надання соціальних послуг, освіти, культури та земельних питань.

Обговорили також в ході засідання та прийняли відповідні рішення стосовно функціонування на території селищної ради місцевої пожежної охорони, підтвердження членства Дубов’язівської територіальної громади у Всеукраїнській асоціації громад та передачі міжбюджетного трансферту на 2021 рік до обласного бюджету Сумської області на придбання шкільного автобуса.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради за посиланням: https://dubovyzivska.rada.today/rezultaty-poimennogo-golosuvvannya/

Повний перелік рішень 8 сесії буде додатково опублікований на офіційному сайті у розділі «Діяльність».