Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Дубов’язівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадової особи селищної ради.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради:

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
    • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
    • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
    • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
    • копію документа, який посвідчує особу;
    • письмову згоду на проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”;
    • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади :

громадянство України;

– повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, перевага надається кандидатам з педагогічною освітою;

– стаж роботи за фахом-без вимоги;

– вільне володіння українською мовою;

– володіння основними навиками роботи на комп’ютері;

-обов’язкові знання законодавчих актів та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування та нормативних актів професійного спрямування.

Умови оплати праці :

• Посадовий оклад, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та інші виплати передбвчені законодавством .

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Постійна основа.

Місце проведення конкурсного відбору

41655,Сумська обл.,Конотопського району,с.Сім’янівка, вул.Центральна,64

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Додаткова інформація надається посадовими особами Дубов’язівської селищної ради за телефоном 52-1-60 та 067-19-41-694 .

Конкурсна комісія Дубов’язівської селищної ради