РОБОТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРОЙШЛА ПЛІДНО ТА НАСИЧЕНО

19 травня на засіданні виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради розглянули та прийняли ряд важливих рішень, зокрема, про підсумки виконання Угоди про співпрацю комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради, який представляла директор Вікторія МАНЄШКІНА, про підсумки виконання плану заходів з модернізації ЦНАП, де головний спеціаліст відділу Євгенія БІЛОЗЬОРОВА представила звіт роботи Центру за перший квартал 2021 року. Так, персоналом ЦНАПу Дубов’язівської селищної ради за поточний термін було надано 1133 адміністративних послуги та 760 консультацій: зокрема, 762 довідки, 229 послуг Державної міграційної служби, 141 послуга Держгеокадастру та 1 комплексна послуга «єМалятко». Робота відділу ЦНАП базується на забезпеченні якісного рівня обслуговування відвідувачів, що, в свою чергу, отримує позитивні відгуки у громадян.
Також, в ході роботи члени виконкому прийняли рішення про створення робочої групи по розробці проєкту бюджету на 2022 рік, куди ввійшли всі начальники відділів, структурних підрозділів і старости та затвердили склад комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради в новій редакції.
Повний перелік рішень засідання буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради https://dubovyzivska.rada.today/ у розділі «Виконавчий комітет».

РОБОТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРОЙШЛА ПЛІДНО ТА НАСИЧЕНО