З Днем сімейного лікаря!

ШАНОВНІ СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету селищної ради та депутатського корпусу щиро вітаємо Вас з професійним святом, яке ми відзначаємо сьогодні. Воно було започатковане у 2011 Всесвітньою організацією сімейних лікарів (World organisation of family doctors — WONCA), до якої входить і Україна. Ця ініціатива дуже важлива, оскільки дає можливість підкреслити вагомий внесок спеціалістів первинної ланки в охорону здоров’я в усьому світі.

Під час карантину і боротьби з коронавірусною інфекцією роль сімейного лікаря важко переоцінити. Вони залишаються поруч з українцями під час боротьби з COVID-19. Вони тримають зв’язок зі своїми пацієнтами, відповідають на численні питання, розвіюють побоювання, допомагають пройти випробування коронавірусом тим, хто потребує особливої турботи та уваги.

В медичних закладах Дубов’язівської селищної ради працюють 4 висококваліфікованих сімейних лікаря, а саме: Суховєєв Олександр Михайлович, Пулінець Оксана Богданівна, Романчук Ольга Павлівна, Пилипенко Віктор Федорович. Жителі населених пунктів громади висловили свою довіру до їх роботи, про що свідчать майже 7 тисяч підписаних декларацій щодо надання первинної медичної допомоги.

Бажаємо Вам, дорогі сімейні лікарі, міцного здоров’я, професійних здобутків, миру, добра та любові!