У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІТАЛИ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ З НАГОДИ ЇХ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Сьогодні увесь світ відзначає свято – День сімейного лікаря. Це дуже відповідальна і, водночас, напружена праця, адже завдяки турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. З нагоди свята у смт. Дубов’язівка в приміщенні амбулаторії загальної практики – сімейної медицини відбулося вручення Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ та заступником селищного голови Оленою БОХАН подяк за вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі Дубов’язівської селищної ради завідувачам Дубов’язівської та Гружчанської АЗП-СМ Олександру СУХОВЄЄВУ та Віктору ПИЛИПЕНКУ, сімейним лікарям Оксані ПУЛІНЕЦЬ та Ользі РОМАНЧУК. Нехай кожен Ваш день, дорогі сімейні лікарі, буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.