ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ – НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ – НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

17 травня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, яке проводила заступник селищного голови Олена БОХАН. На порядку денному стояли питання про визначення місця проживання малолітніх дітей, виконання прийомними батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей у прийомних сім’ях, забезпечення майнових прав малолітніх дітей тощо.
Ґрунтовну інформацію з питань підготувала начальник служби у справах дітей Дубов’язівської селищної ради Людмила ГАМАН. Члени комісії надали роз’яснення запрошеним щодо переліку та оформлення документів, рекомендації щодо роботи з дітьми в сім’ях та у вирішенні проблемних питань. За результатами голосування були прийняті рішення, які допомагають вирішувати питання швидко, вчасно та якісно.