У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ МУЗЕЙНОЇ СПРАВИ

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Міжнародний день музеїв з’явився в календарі у 1977 році на черговому засіданні ICOM (Міжнародна рада музеїв), а з 1978 року він відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах світу. Важливо знати, що музеї є вагомим інструментом культурного обміну, збагачення культурної спадщини, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми, а музейний працівник – це звання носія духовності, який максимально намагається підтримувати національну культуру і прищеплювати її майбутнім поколінням. З нагоди цього свята подяками нагородили музейних працівників у смт. Дубов’язівка, Красненському, В’язівському та Чернечослобідському старостинських округах. Почесну місію вручення відзнак мали Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, начальник відділу культури та туризму Дубов’язівської селищної ради Тетяна ОСАДЧА та старости Красненського старостинського округу №5 Іван ОСАДЧИЙ, Чернечослобідського старостинського округу №9 Сергій ТРИГУБ та В’язівського старостинського округу №6 Людмила СІРЕНКО.

За самовіддану творчу працю та збереження і примноження української культурної спадщини подякували керівнику краєзнавчого гуртка Красненського сільського будинку культури-філії КЗ “Дубов’язівський центр культури і дозвілля” Дубов’язівської селищної ради Ганні СТЕЦЕНКО, керівнику гуртка «Юні екскурсоводи» Комунального закладу позашкільної освіти Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області «Центр дитячої юнацької творчості» Ларисі ЛИННИК, керівнику любительського об’єднання «Плеяда» В’язівського сільського будинку культури – філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» Дубов’язівської селищної ради Тамарі РОМАНЧУК та директору народного музею с. Чернеча Слобода Дубов’язівської селищної ради Любові ОВСІЄНКО.