ЗВЕРНЕННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Шановні жителі громади!

Сьогодні день пам’яті про мільйони покалічених доль, про людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.

Вся Україна схиляє голову перед людьми, що стали жертвами терору. Клеймо «ворогів народу» лягло в ті часи на тисячі родин. Мільйони людей загинули в результаті сфабрикованих звинувачень. Невинні жертви диктаторського режиму є нагадуванням про цінність незалежності і свободи.

Дивлячись на страшні події минулого століття, варто пам’ятати про небезпеку, яка нависла над нашою країною зараз. Сьогодні, на сході країни, ціною власного життя, наші воїни попереджують повторення історії і боронять не лише Україну, а й увесь світ.

Бажаю усім жителям нашої громади благополуччя, впевненості у завтрашнім дні та мирного неба над головою.
Вічна пам’ять безневинно загиблим, закатованим українцям!