ВИКОНУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПО СТАРОСТИНСЬКИМ ОКРУГАМ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВИКОНУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПО СТАРОСТИНСЬКИМ ОКРУГАМ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

12 травня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК відвідав Землянський старостинський округ №8, де разом із старостою Неонілою МОЗГОВОЮ проінспектував хід робіт із благоустрою території в межах населеного пункту Землянка. Зокрема, очільник громади оглянув відремонтований пам’ятник воїнам, які загинули в зоні проведення АТО та повністю відновлений ганок Землянського будинку культури, який тепер став зручнішим, ширшим та з новим дахом. Також селищний голова оглянув новозведений паркан кладовища на території Красненського старостинського округу №5, який був придбаний коштом місцевого бюджету та встановлений за підтримки ТОВ «Весна-Агро» (керівник: Микола ХУДЕНКО).