В ХОДІ РОБОТИ СЬОМОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО НИЗКУ ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ

В ХОДІ РОБОТИ СЬОМОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО НИЗКУ ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ12 травня відбулася сьома сесія восьмого скликання Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА. Першими свою роботу розпочали на спільному засіданні постійні комісії, де було розглянуто та обговорено проєкти рішень порядку денного пленарного засідання, що стосувалися соціально-економічного розвитку, освіти, медицини, землеустрою та роботи органів місцевого самоврядування. В ході сесії депутати затвердили ряд змін до рішень щодо преміювання здобувачів освіти, педагогічних працівників закладів освіти селищної ради, програм «Освіта Дубов’язівської селищної ради на 2021 рік» та «Фінансової підтримки і розвитку КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» на 2021 рік. Було заслухано звіт директора КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Дубов’язівської селищної ради Анатолія МАНЯКА про роботу підприємства за 2020 рік, підтримано рішення про укладення контракту з новообраним директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Дубов’язівської селищної ради Аллою ЯРОВОЮ. Значна частина питань стосувалася розгляду звернень громадян із земельних питань, які депутатами були обговорені та прийняті відповідні рішення.

Повний перелік рішень сесії, а також результати поіменного голосування, буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради https://dubovyzivska.rada.today/ у розділі «Діяльність».