ШАНОВНІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету селищної ради та депутатського корпусу висловлюємо Вам найщиріші вітання з професійним святом!

Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомогають здолати хвороби. Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали цей фах. Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання.

В день Вашого професійного свята ми бажаємо, щоб те милосердя, любов і піклування, які Ви даруєте пацієнтам, верталися до Вас сторицею. Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у Вашій праці. Дякуємо Вам за нелегку працю!