Єдиний рахунок: вже сплачено 200 млн гривень

Згідно повідомлення Пресслужби Державної податкової служби України з початку року єдиний рахунок для сплати податків використовують 2 тис. осіб. Вони вже сплатили понад 200 млн гривень.
Такий спосіб сплати податків є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів. Обов’язок зі сплати податкових платежів та єдиного внеску вважається виконаним з моменту внесення коштів на єдиний рахунок Розрахуватись з бюджетом та фондами можливо одним платіжним документом на загальну суму.

Нагадуємо, що через єдиний рахунок можна сплатити всі поточні платежі, податковий борг за такими платежами та недоїмку з єдиного внеску, грошові зобов’язання, які визначено на підставі податкових повідомлень-рішень.

Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки: перший – через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001; другий – отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок; третій – надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.

Платники, які не подали Повідомлення за формою J/F 1307001, продовжують сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки.