ІМ’Я ГЕРОЯ НЕ ЗІТРЕТЬСЯ В ЗАБУТТІ!

Сьогодні на території Чернечослобідського старостинського округу № 9 на фасаді навчального закладу з дотриманням карантинних норм відбулось відкриття меморіальної дошки колишньому випускнику, учаснику АТО, командиру роти 130-го ОРБ оперативного командування «Захід», який віддав своє життя за територіальну цілісність та єдність України Сергію ШЕРШАКУ. На заході були присутні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, староста Сергій ТРИГУБ, мама героя Раїса ШЕРШАК, сестра Тетяна МЕЛЬНИК, племінник Віталій МЕЛЬНИК, вчителі, учні закладу і просто небайдужі односельці.
Теплими і сповненими щирого суму словами згадали воїна очільник громади та староста села. З бездонним відчуттям невимовної печалі, розпачу звернулась до присутніх мама бійця, яка, борючись з тяжкою утратою в душі, пишається своїм сином. Відкриваючи меморіальну дошку, Дубов’язівський селищний голова зазначив, що пам’ять про кожного воїна, який віддав власне життя за свій народ, свою землю, завжди житиме у серцях людей.