ЗВЕРНЕННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Сьогодні – сумна дата для усього світу, 35-ті роковини аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, яка забрала сотні тисяч життів і покалічила мільйони.

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто висловлюю глибоку вдячність всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки трагедії, обмежити біду, розбурхану стихією некерованої ядерної реакції.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!