ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

22 квітня пройшло засідання виконавчого комітету Дубов’язівської ради, на якому було обговорено та прийнято низку важливих питань, зокрема, про підготовку закладів освіти до проведення ЗНО та ДПА у 2020 – 2021 навчальному році, про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти Дубов’язівської селищної ради заяв щодо зарахування дітей до перших класів у 2021 році, про підсумки опалювального сезону 2020 -2021 років та план підготовки житлово-комунальної мережі, установ та закладів соціально важливої і бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. та інші. Також, члени виконкому схвалили проєкти рішень, які стосуються соціально-економічної сфери, культури та благоустрою.
Крім цього, усі присутні заслухали представників АТ «Ощадбанк» та Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, які звернулися до керівництва селищної ради та старост старостинських округів з пропозиціями вирішення питання виплати пенсій жителям населених пунктів громади у із змінами в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги з вересня 2021 року. За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року будуть отримувати пенсії та грошову допомогу лише:
– люди з інвалідністю І групи;
– особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
– особи, які досягли 80-річного віку;
– одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.
Вирішення даного питання взяте на контроль очільником громади та керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради.
Повний перелік рішень засідання буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради: https://dubovyzivska.rada.today/ у розділі «Виконавчий комітет».