СПІЛЬНІ ВИРІШЕННЯ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ ОБГОВОРЮВАЛИ У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІ РАДІ

21 квітня в приміщенні головного офісу Дубов’язівської селищної ради в с. Сім’янівка пройшла зустріч очільника громади Леоніда БІЛИКА з регіональним менеджером із соціальних питань Олесею НЕМАШКАЛО та працівниками земельного відділу ТОВ «БІО ЛАТ», в ході якої обговорювались нагальні першочергові питання діяльності підприємства на території селищної ради та координація дій з місцевою владою задля спільного успішного вирішення низки важливих завдань, актуальних для населених пунктів вцілому.
Дубов’язівський селищний голова подякував Генеральному директору Тетяні ФЕДОРЕНКО за підтримку у розвитку соціально-економічного життя громади.
Загалом, зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері з взаємними позитивними враженнями.