НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОПОВІЩЕННЯ РЕЗЕРВІСТІВ

НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОПОВІЩЕННЯ РЕЗЕРВІСТІВ

15 квітня у приміщенні головного офісу Дубов’язівської селищної ради з дотриманням карантинних норм відбулася зустріч старшого лейтенанта Конотопського ОМТЦК та СП Андрія ТОМКА з керівництвом громади та старостами старостинських округів, метою якої було обговорення організації оповіщення резервістів, які проживають на території Дубов’язівської селищної ради, задля залучення їх до проходження навчальних зборів батальйону територіальної оборони на термін з 11.05 по 30.05.2021 року.

Оповіщенню підлягають всі військовозобов’язані оперативного резерву ІІ черги віком до 60 років.
Варто зазначити, що дане оповіщення не є початком масової мобілізації та ні в якому разі не передбачає відправлення резервістів до військових частин та зон проведення бойових дій.