У В’ЯЗОВОМУ ФУТБОЛЬНІ КОМАНДИ ЗМАГАЛИСЬ ЗА КУБОК ГОЛОВИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТГ

3 та 4 квітня с. В’язове мало змогу приймати учасників першого у цьому році турніру з міні-футболу серед молодіжних команд, які розіграли Кубок Голови Дубов’язівської ТГ.
Відкрили гру, яка проходила на футбольному майданчику зі штучним покриттям В’язівського НВК з дотриманням усіх необхідних карантинних вимог та без присутності глядачів, Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, староста Людмила СІРЕНКО та директор НВК Олена ЦЕМЕНТОВА.

У розіграші Кубку брали участь 9 команд, які були поділені на 2 групи.
Перша з них зіграла 3 квітня з наступним результатом:
1 місце – с. Сніжки;
2 місце – с. Чернеча Слобода;
3 місце – с. В’язове;
4 місце – с. Тернівка.
4 квітня пройшла гра другої групи команд, де місця визначились наступним чином:
1 місце – с. Курилівка;
2 місце – с. Салтикове;
3 місце – с. Красне;
4 місце – с. Шпотівка;
5 місце – с. Грузьке.
Таким чином, у фіналі Кубку, який відбудеться в суботу 10 квітня, візьмуть участь команди, які зайняли 1 та 2 місце у півфіналі по двох групах:
с. Курилівка;
с. Салтикове;
с. Сніжки;
с. Чернеча Слобода.

Після гри кожен гравець мав змогу відпочити, випивши гарячого чаю чи кави з печивом.

Дякуємо всім командам за гарну, насичену гру, виваженість та цілеспрямованість. Пропагувати власним прикладом спорт серед жителів громади – велика та благородна справа, яка надихатиме на розвиток активного способу життя всі покоління, а керівництво громади завжди сприятиме цьому процесу.