НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРИВАЄ ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Як заведено здавна, весна — та пора, коли потрібно наводити лад і проводити різноманітні толоки. Саме такі акції з користю для природи та здоров’я активно розвивають працівники Дубов’язівської селищної ради та старостинських округів. Так, на території головного офісу селищної ради у с.

Сім’янівка пройшла весняна толока з благоустрою. До неї долучилися Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, начальники та працівники всіх структурних підрозділів. В єдиному пориві, з чіткою організацією та розподілом обов’язків в роботі було звільнено від минулорічного опалого листя та дрібного гілля всю прилеглу ділянку, приведено до ладу клумби та підметено доріжки.

Проведення подібних заходів добре показує, що ціна ошатності кожного населеного пункту нашої громади може залежати не лише від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі кожного, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок у селі, як і у власній домівці, залежить особисто від кожного з нас, від нашої ментальності.