ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ У С. ТЕРНІВКА

23 березня в с. Тернівка відбувся особистий прийом громадян заступником Дубов’язівського селищного голови Оленою БОХАН. Жителів населеного пункту турбували такі суспільно важливі питання, як відновлення руху приміського автобуса «Конотоп – Тернівка», налагодження щомісячного виїзного прийому людей сімейними лікарями Дубов’язівської АЗП-СМ у приміщенні місцевого ФАПу та придбання глюкометра та тестів для здійснення аналізу інсулінозалежним жителям, організація роботи гуртка хореографії у початковій школі Чернечослобідського НВК на наступний навчальний рік, проведення опалення у сільському клубі та облаштування місця стоянки шкільного автобуса.
Кожне звернення, в тому числі і особистого характеру, взяте на особистий контроль заступника, а керівникам структурних підрозділів надані відповідні доручення для вирішення визначених питань.