КОНОТОПЩИНУ ВІДВІДАВ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ МАКСИМ ГУЗЕНКО

В рамках робочого візиту Конотопський район відвідав народний депутат України Максим ГУЗЕНКО. Спільно з головою Конотопської районної державної адміністрації Олександром БЕЗКОРОВАЙНИМ, Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ та Попівським сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ обговорювались ключові питання щодо розвитку громад. Так, в ході зустрічі визначались пріоритетні напрями, за якими має бути налагоджена конструктивна, всебічна співпраця центральних органів влади та місцевого самоврядування. Зокрема, на території Дубов’язівської селищної ради першочерговими завданнями на даному етапі є ремонт доріг місцевого значення, відновлення покрівлі Дубов’язівського НВК та спорудження спортивного майданчика.

Також нардеп підтримав ініціативу щодо переробки плодово-ягідної продукції, яка вирощується аграріями Дубов’язівської та Попівської територіальних громад шляхом залучення інвестиційних проєктів та проєктних пропозицій у сфері переробної промисловості.