ВІДБУЛАСЯ П’ЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

19 березня під головуванням Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА відбулася 5 сесія 8 скликання Дубов’язівської селищної ради.

На засіданні були присутні також заступники селищного голови Наталія ГАРЯЧА і Олена БОХАН, начальники відділів, керівники структурних підрозділів, батьки та директори навчальних закладів.

На порядок денний було винесено 89 питань, серед яких найбільш активно обговорювалось затвердження Плану заходів з оптимізації мережі закладів освіти селищної ради на 2021 – 2022 роки, внесення змін до бюджету Дубов’язівської ОТГ на поточний рік та низки проєктів рішень із землеустрою.
Крім цього депутати розглянули та затвердили важливі питання, що стосувалися соціальної сфери, медицини, культури та благоустрою населених пунктів громади.

По кожному питанню прийняті відповідні рішення та враховані усі зауваження.