ВІДДІЛ «ЦНАП» ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ – ЛІДЕР КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПОСЛУГИ «єМАЛЯТКО»

Народження дитини — це довгоочікувана подія та приємний момент для кожної родини. Держава забезпечила підтримку новонародженого громадянина зручним сервісом цифрової держави «єМалятко». Адже за однією заявою батьки мають змогу отримати набір послуг, що супроводжують народження дитини.
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради на даний час є першим на території Конотопського району, хто впровадив цю комплексну адміністративну послугу для батьків новонароджених. На початку березня 2021 року першою на території селищної ради скористалась нею молода мама з с. Тернівка.
Щоб замовити дану послугу, достатньо подати заяву онлайн на веб-порталі «Дія» (https://diia.gov.ua/services/yemalyatko) або звернутись до наших фахівців відділу ЦНАП за адресою: с. Сім’янівка, вул. Центральна, 64 (головний офіс Дубов’язівської селищної ради), які допоможуть у наданні таких послуг, як:
– державна реєстрація (ви отримаєте свідоцтво про народження дитини);
– визначення походження дитини (у свідоцтві про народження буде вказана інформація про матір та батька малюка);
– призначення допомоги при народженні (розмір допомоги становить 41 280 грн: 10 320 грн. виплачуються одноразово, решта суми – по 860 грн. щомісячно протягом трьох років);
– реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (номер платника податків дитини вноситься до свідоцтва про народження);
– присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) (номер вноситься до свідоцтва про народження);
– призначення допомоги багатодітним сім’ям (на третю та кожну наступну дитину в сім’ї ви отримуватимете по 1700 грн. щомісячно до досягнення нею 6-ти років);
– внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів (це пришвидшить час підписання декларації з педіатром або сімейним лікарем, адже вся інформація про дитину уже буде у Реєстрі)
Комплексна послуга «єМалятко» надається безкоштовно.