ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ НАСЕЛЕННЯ - ВЕЛИКИЙ КРОК ДО ПОЗИТИВНИХ ЗМІН У ЖИТТІ ГРОМАДИ

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ НАСЕЛЕННЯ – ВЕЛИКИЙ КРОК ДО ПОЗИТИВНИХ ЗМІН У ЖИТТІ ГРОМАДИ

16 березня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК провів особистий прийом громадян на території Чернечослобідського, Сніжківського та Буриківського старостинських округів.

Жителів населених пунктів хвилювали питання, зокрема, виділення 2 га землі для ведення особистого селянського господарства та уточнення поштових адрес житлових будинків.

Не менш важливими були звернення стосовно надання пільг, матеріальної допомоги та забезпечення населення скрапленим газом.

У с. Чернеча Слобода до очільника громади звернувся настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці отець Іоанн з пропозицією встановлення каплички для прихожан у населеному пункті.

В ході розгляду кожного із звернень селищний голова надавав відповідні доручення щодо їх вирішення керівникам структурних підрозділів, а всі порушені питання, в тому числі і особистого характеру, взяті на його особистий контроль.