Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

(дата офіційного опублікування в Єдиному
реєстрі з оцінки впливу на довкілля
(автоматично генерується програмними засобами
ведення Реєстру,
не зазначається суб’єктом господарювання)
____________20211287319__________________
(реєстраційний номер справи про оцінку впливу
на довкілля планованої діяльності)

про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Реконструкція асфальтобетонного заводу за адресою: вул. Лугова, 14, с. В’язове, Конотопського району, Сумської області. На підприємстві передбачається здійснити заміну застарілого технологічного обладнання на сучасне для виготовлення асфальтобетонних сумішей та влаштувати резервуарну установку зберігання СВГ для автономного газопостачання заводу. Режим роботи підприємства – цілодобовий, сезонний. Термін експлуатації підприємства 40 років. Термін експлуатації резервуарів 20 років. Запланований рік введення в експлуатацію – 2021р.

2. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю “Юрист Агро”, Код ЄДРПОУ – 41311543, юридична адреса: Україна, 42500, Сумська обл., Липоводолинський р-н, селище міського типу Липова Долина, вулиця Роменська, будинок 4. Тел: +380999317173.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 40030, м. Суми, майдан Незалежності, 2, e-mail: ovd.sumy@ gmail.com. Контактна особа: Шкробот Інна Вікторівна (0542) 77-08-61. .

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною інспекцією архітектури та містобудування України, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №466.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться

• Громадські слухання (другі) відбудуться не передбачено

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 92 аркушах та додатки до Звіту

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Асфальто-бетонний завод, адреса: 41650, Сумська обл., Конотопський р-н, с. В’язове, вул. Лугова, 14.

В’язівський старостинський округ Дубов’язівської селищної ради, Конотопського району, Сумської області, адреса: 41650, Сумська обл., Конотопський р-н, с. В’язове, вул. Клубна буд. 1, e-mail: vzsilrada@ukr.net, тел. 05447-59485.

Ознайомитись з «Звітом з оцінки впливу на довкілля» можна в прийомні години установ з 19.03.2021р.