ДОРОГІ ЖІНКИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки смт. Дубов’язівка та с. Сім’янівка, Красненського, Курилівського, Салтиківського, В’язівського, Буриківського, Тернівського, Сніжківського, Гружчанського, Чернечослобідського, Шпотівського та Землянського старостинських округів!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто сердечно вітаю Вас із чудовим весняним святом – Міжнародним днем прав жінок і миру!
Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. У наш час прекрасна половина людства сумлінною повсякденною працею виконує важливі завдання.
Сьогодні жінки нашої громади – соціально активні, у щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться у сільському господарстві, освіті, культурі, медицині та управлінні громадою. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Наші найчарівніші, нехай перші промені весняного сонця подарують Вам святковий настрій та щирі почуття, кожен новий день зустрічає посмішкою, а життя приносить радість та вдачу, дарує натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Щоб у кожній Вашій оселі завжди лунав дитячий сміх, панували любов і злагода.

Низький уклін та безмежна вдячність за Вашу невтомну працю, турботу, любов.
Зі святом Весни, Краси та Ніжності!

З найглибшою повагою
Леонід БІЛИК