З НАГОДИ ПРИЙДЕШНЬОГО СВЯТА ВЕСНИ ЖІНОК СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИВІТАВ ТОВ "СЕКТОР АГРОКОН"

З НАГОДИ ПРИЙДЕШНЬОГО СВЯТА ВЕСНИ ЖІНОК СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИВІТАВ ТОВ “СЕКТОР АГРОКОН”

Зі щирими словами побажань та приємними весняними подарунками до Дубов’язівської селищної ради завітав керівний склад ТОВ «Сектор Агрокон».

Це Литвиненко Віталій Павлович та Янцер Олексій Михайлович. Серед щоденних напружених робочих буднів кожна жінка мріє про крихітне, сповнене різноманітних барв диво, хоча б на мить відчути себе щасливішою, бажанішою.

Від усього серця вдячні Віталію Павловичу та Олексію Михайловичу за те, що вони змогли подарувати позитивні емоції та створити у наших прекрасних жінок-колег святковий настрій у переддень свята Весни, Краси і Любові!