У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІТАЛИ ЖІНОК З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ ВЕСНИ

Мудреці стверджують, що царство жінки – це ніжність, турбота і терпіння. Кожна з них – особлива. Саме тому жодні слова будуть недостатніми для звеличення подвигу жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, вірної супутниці. Виважений такт, мудрість, інтуїція, міцність характеру, незламність та наполегливість – ті дивовижні якості, котрі часто для нас, чоловіків, стають взірцем для наслідування і викликають захоплення.

Вже на порозі свято Весни, Краси і Любові і саме тому за ініціативи генерального директора ТОВ «БІО ЛАТ» Федоренко Тетяни Тихонівни до Дубов’язівської селищної ради завітали працівники підприємства щоб привітати усіх прекрасних представниць колективу та вручити солодкі подарунки.

Від щирого серця дякуємо ТОВ «БІО ЛАТ» та особисто Тетяні Тихонівні і бажаємо комфорту та затишку в душі, позитивних емоцій і тепла у серці, виваженості й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, великого жіночого щастя і добра!