У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ОТГ ПРИВІТАЛИ НАЙАКТИВНІШИХ ПРЕДСТАВНИЦЬ ПРЕКРАСНОЇ СТАТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО СВЯТА

Жінка … Вона сама як весна. Сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня. Все гарне на землі від Жінки, від її любові… Ми бачимо в ній натхненність, ніжність і красу але поряд із красою також захоплюємося її талантом та здібностями. Ми схиляємо голови перед Жінкою, яка вміє кохати, прощати, терпіти.

До Міжнародного дня прав жінок і миру почесними грамотами Дубов’язівської селищної ради були відзначені найактивніші представниці прекрасної статі усіх старостинських округів нашої громади. Кожна з них – чи то директор навчального закладу і листоноша, депутат селищної ради і медична сестра, підприємець і майстриня народного мистецтва – внесла надзвичайно важливий вклад у соціально-економічний та культурний розвиток рідного краю, рідного села.

Тож від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, успіху, достатку, незгасного світла Вашої краси і доброти.

Нехай у Вашому житті завжди, а не тільки в цей день, буде багато прекрасних квітів, щасливих усмішок, радісних емоцій і приємних компліментів!