В САЛТИКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДУБОВ'ЯЗІВСЬКИМ СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ

В САЛТИКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИМ СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ

3 березня у с. Салтикове відбувся особистий прийом громадян Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ.
На зустрічі були присутні староста Михайло ШЕШЕНЯ та голова правління Дубов’язівського робкоопу Ольга МАКСИМОВИЧ.
Основні питання, які порушувались, стосувалися роботи закладів торгівлі, руху приміського автобуса Конотоп – Тернівка, який на даний час не курсує та особистих звернень громадян старостинського округу.
Очільником громади були надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів селищної ради з приводу вирішення поставлених питань. Всі звернення жителів взяті на особистий контроль селищного голови.