БІДА ЧУЖОЮ НЕ БУВАЄ

Зимовий період для жителів Дубов’язівської селищної ради приніс не лише сильні морози і снігопади, а й стихії техногенного характеру.
Нещодавно в с. Гамаліївка сталася пожежа, внаслідок якої було повністю знищено будинок та майно, яке знаходилося в ньому. Людських жертв вдалося уникнути, проте без даху над головою залишився господар Віктор Терещенко та його 17-річний син Станіслав.
Завдяки активним діям депутата селищної ради Бистро Марії Володимирівни було організовано збір коштів для сім’ї постраждалих. На допомогу відгукнулися депутати селищної ради Бистро М.В., Кулішов Д.А., Польовик Ю.В., Бабенко В.В., Безрук Л.В., Білошапка В.І., Соколовська А.С., Худенко В.М., Думенко Б.В., Мусієнко О.А., Романчук А.І.
Небайдужими до чужої біди були і працівники виконкому селищної ради, трудовий колектив ТОВ «Ранок – Гамаліївка», педагогічний колектив Чернечослобідського НВК, лікарський та медичний персонал Дубов’язівської АЗП-СМ, працівники Дубов’язівського «Робкоопу» (керівник Максимович О.Г.), генеральний директор ТОВ «Вітчизна» Чижик С.В. та мешканці с. Гамаліївка і вулиці Медової смт. Дубов’язівка.
На цільовий фонд селищної ради для надання матеріальної допомоги сім’ї Терещенко В. було направлено кошти ТОВ «БІО ЛАТ» (керівник Федоренко Т.Т.) в сумі 10 тис. грн.
Грошову допомогу погорільцям в сумі 15 тис. грн. було надано ТОВ «Ранок-Гамаліївка» (керівник Курилов С.М.).
Рішенням виконавчого комітету селищної ради виділено матеріальну допомогу постраждалим в розмірі 20 тис. грн.
Щира подяка всім небайдужим до чужої біди! Хай горе обходить ваші домівки стороною і повняться вони тільки добром, злагодою, щастям і радістю!