ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.
На порядку денному було розглянуто та затверджено ряд питань, що стосувалися зокрема, надання матеріальної допомоги громадянам, роботи дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти та закладу дошкільної освіти селищної ради, розроблення схеми санітарної очистки та надання дозволів на видалення зелених насаджень в межах населених пунктів Дубов’язівської селищної ради.
Також прийнято рішення щодо затвердження програми “Розвиток туризму у Дубов’язівській селищній раді на 2021 рік”, що в своїй основі створить сприятливе підгрунтя для популяризації рідного краю як в нашій громаді, так і за її межами.
Повний перелік рішень засідання виконавчого комітету буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради в розділі “Виконавчий комітет”.

Після завершення засідання відбулася інформаційна нарада щодо стану справ в освіті Дубов’язівської селищної ради за участю керівництва селищної ради та директорів навчальних закладів, де основну увагу приділили доповіді начальника відділу освіти, молоді та спорту Юрія БІЛАНА та обговорили найбільш важливі питання для освітян, зокрема, проблему оптимізації закладів освіти.