ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Урядом України в період карантинних умов зумовлених коронавірусом SARS-Со V-2 розроблено ряд заходів, в т. ч. законодавчих для максимальної підтримки платників податків.
Так, Законом України від 10.12.2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS Co У-2» передбачено механізми врегулювання податкового боргу та боргу з Єдиного соціального внеску платників податків.
Одним з них, це списання податкового боргу (у тому числі штрафні санкції і пеня) платникам податків, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував З 060 грн (включно), що обліковувався станом на 1 листопада 2020 року та залишився несплаченим станом на дату списання такого боргу (відповідно пункт 2/4 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України)/
Суб’єкти господарювання, яким списано податковий борг у грудні 2020 року можуть отримати інформацію в приватній частині Електронного кабінету та на веб порталі ДПС, а також за телефонами:
– Конотопська ДПІ ГУ ДПС у Сумській області – (05447) 2-31-51/