В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

16 лютого в с. Землянка та с. Грузьке було проведено особистий прийом громадян Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ.
Більшість питань, які були порушені, стосувалися аграрної політики, зокрема, виділення земельних ділянок для ведення ОСГ та питання соціального захисту населення, так як переважна більшість мешканців, які завітали на прийом – люди передпенсійного та пенсійного віку.
В ході розгляду питань Леонід Іванович надав відповідні доручення щодо їх вирішення керівникам структурних підрозділів.
Всі звернення поставлені на особистий контроль очільника громади.