СПРАВЖНЯ БЕРЕГИНЯ ВЕЛИКОГО РОДУ ВІДЗНАЧИЛА СТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

5-го лютого відзначила столітній ювілей жителька с.Салтикове, Дубов’язівської ОТГ, БИРКУН Марія Андріївна

Привітали довгожительку зі сторіччям голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ, Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, численні гості. Серед подарунків – грамота від голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ, теплі й солодкі подарунки і звичайно ж для жінки – ніжні букети квітів.

Народилася Марія Андріївна у Салтиковому. З 16 років працювала на ланці в колгоспі «Правда» – ланковою до 1982 року. Під час війни була на примусових роботах в м.Дюсерборг (Німеччина). Має 39-річний загальний стаж роботи, за що нагороджена двома медалями «Ветеран праці».
А ще Марія Андріївна – мати-героїня, про що свідчить однойменна медаль, а також медаль Материнства ІІ ступеня. Як справжня Мати, вона виховала п’ятеро дітей – сина та чотирьох донечок, має сім онуків, вісім правнуків. Маленьку тендітну жіночку по праву називають турботливою Берегинею великої й дружньої родини.

Охоче розповідала Марія Андріївна своїм гостям власні життєві історії, де щастя і біль в одно сплелись.

Але справжнє захоплення і здивування у присутніх викликало те, скільки доброго світла, оптимізму, сили волі та духу має маленька, така ясноока життєлюбна Жінка…