ПОДОЛАЛИ НАСЛІДКИ СТИХІЇ У ДУБОВ'ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ

ПОДОЛАЛИ НАСЛІДКИ СТИХІЇ У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ

Здавна шануються в українців працьовитість, взаємовиручка, готовність у скрутний час прийти на допомогу – безкорисливо, від щирої душі.

Нещодавно жителям населених пунктів нашої громади довелося прийняти виклик природної стихії. Це випробування вдалося подолати завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до проблем інших, людям.

Для розчистки місцевих доріг загального користування та доріг комунальної власності від снігу на території селищної ради було залучено 1 одиницю власного транспорту та була надана допомога підприємствами-сільгоспвиробниками.

Адміністративний центр громади було розчищено завдяки підтримці ТОВ «БІО ЛАТ» (керівник: Федоренко Т.Т.), ТОВ «Ранок Гамаліївка» (керівник: Курилов С.М.), ТОВ «Сектор Агрокон» (керівник: Литвиненко В.П.).

На територіях старостинських округів дороги було звільнено від снігу завдяки ТОВ «Гранум» (Сніжківський СО, керівник: Бойко Г. М.), СФГ «Віталія» (Чернечослобідський СО, керівник: Думенко В. П.), ПСП «Слобожанщина Агро» (Буриківський СО, керівник: Хоменко О. М.), ТОВ «Весна-Агро» (Красненський СО, керівник: Худенко М. Б.), ТОВ «Молоко Вітчизни» (Шпотівський СО (керівник: Рошка Ф. Г.), ТОВ «Вітчизна» (Тернівський СО, керівник: Чижик С. В.), Філія «Жовтневе» ТОВ «АГРО-ПОЛІС» (Курилівський СО, керівник: Панасенко С. В.), ТОВ «Довіра» (Землянський СО, керівник: Кулішов Д. А.), ПСП «Агросвіт» (В’язівський СО, керівник: Панасенко С. В.), ТДВ «Конотопагропостач» (В’язівський СО, керівник: Польовик Ю. В.), АФ «Козацька» (Гружчанський СО, керівник: Гала В. Ф.), «Респект Агро» (Гружчанський СО, керівник: Римаренко Р. Г.), Філія “Дептівка” ТОВ “АГРО-ПОЛІС” (Салтиківський СО, керівник: Безпалий С.М.)

Висловлюємо щиру вдячність за небайдужість, розуміння, активну життєву позицію, прагнення робити добро та готовність прийти на допомогу. Міцного здоров`я вам і щедрої ниви!