ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

29 січня пройшла четверта сесія восьмого скликання Дубов’язівської селищної ради під головуванням Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА.

Першими розпочали свою роботу постійні комісії, де відбулось активне і насичене обговорення важливих для населення громади питань порядку денного. У ході сесії депутати підсумували 2020 рік, прийнявши рішення про затвердження звіту про виконання бюджету Дубов’язівської територіальної громади за 2020 рік, про затвердження звіту про виконання сільських бюджетів за 2020 рік та про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку селищної ради за минулий рік. Також на пленарному засіданні схвалено ряд програм соціальної сфери, медицини та культури, які спрямовані на забезпечення соціально-економічного розвитку громади.

Було обговорено та затверджено ряд майнових питань. Зокрема, прийнято низку рішень, які стосуються затвердження документацій із землеустрою, розроблення проєктів землеустрою та інші.

Перелік рішень четвертої сесії та результати поіменного голосування буде опубліковано додатково на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради (https://dubovyzivska.rada.today) у розділі «Діяльність».

Щиро дякуємо всім присутнім депутатам за плідну та конструктивну роботу, адже працювати на благо громади – це акумулювати усі наявні ресурси, залучати нові, визначити пріоритети подальшого розвитку та відстоювати інтереси людей, які чекають від своїх обранців змін на краще.