ПРИВІТАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ПРИВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні, 22 січня, країна відзначає важливу подію в українській історії – ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.
І саме, акт об’єднання українських земель в єдину державу, який був підписаний понад 100 років тому, є основоположним для історії новітнього українського державотворення.

Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю всім в першу чергу миру й злагоди, сил і натхнення. Нехай ваші прагнення завершуються світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності українського народу. Ми будемо разом, бо в єдності наша сила. Слава Україні!