ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ СВЯТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Шановні жителі Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди великого християнського свята – Хрещення Господнього!

Свято Водохреща для українського народу — це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Саме цього дня завдяки нашій вірі, сумлінню, добрим прагнення, разом із чистою водою, яка набуває особливих, цілющих властивостей, відбувається очищення людської душі та тіла, а ми відчуваємо себе великою єдиною родиною, переживаємо піднесення і радість.

Тож нехай цілюща йорданська вода, благословенна самим Господом, змиє зневіру, зцілить наші тіла і наші душі, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ.

Бажаю усім міцного здоров’я і щасливого довголіття. Нехай у Ваших оселях панує мир, тепло і Боже благословення, а у Ваших серцях завжди буде місце для віри, любові та надії.
Зі святом!