ЩИРА ПОДЯКА СПОНСОРАМ!

Новий Рік чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Так приємно знайти під ялинкою, або отримати від Діда Мороза омріяний пакуночок із сюрпризом чи солодощі.

Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті дітей незабутніми. Тож до такого чарівного дійства долучилися депутати Дубов’язівської селищної ради та приватні підприємці, які подарували часточку свята дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям із сімей учасників АТО та дітям з багатодітних сімей.

Тому дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великими серцями та подякувати:
депутату Дубов’язівської селищної ради Мусієнко Олександру Анатолійовичу, ФОП Чіка В.Ю. «МагазинЧік», ФОП Бабенко В.В. «Все для дому» за подарункові набори та солодощі.

Від імені дітей, батьків та служби у справах дітей виконкому Дубов’язівської селищної ради бажаємо

Вам міцного здоров’я, родинного тепла, Божої ласки, мудрості у житті, віри, надії та любові у серці.

Нехай 2021 рік стане для Вас плідним, успішним, щедрим на здобутки та добрі справи.