ПРИВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НОВИМ 2021 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні жителі громади!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з найочікуванішими та світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020 рік був прожитий не дарма. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог та досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Щиро вдячний усім жителям нашої ОТГ за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм.

Переконаний, що протягом наступного року в нашій громаді відбудеться чимало позитивних змін.

Розумію, що рік — невеликий відрізок часу для того, щоб кардинально змінити життя людей, але ми докладемо максимум зусиль, аби наші напрацювання були помітними для пересічних мешканців населених пунктів якомога скоріше.

Від усього серця бажаю, щоб прийдешні новорічні та різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій – були щасливими для кожного, принесли мир, спокій і злагоду. Нехай тепло родинного вогнища зігріває ваші душі і серця, а у ваших оселях завжди пануватимуть святковий настрій, достаток та любов.