ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23 грудня відбулась третя сесія восьмого скликання Дубов’язівської селищної ради під головуванням Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА.

Варто зауважити, що на засіданні постійних комісій, де здійснювалось попереднє обговорення значного обсягу питань, які були зазначені в порядку денному, проходила активна, злагоджена та насичена робота. Депутати дотримувались субординації, моральної етики та взаємної поваги.

Так, було одноголосно підтримано ключові рішення для забезпечення успішної діяльності та розвитку Дубов’язівської ОТГ вцілому, зокрема, про бюджет Дубов’язівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та про програму соціально-економічного розвитку на 2021 рік.

Також, було прийнято ряд важливих рішень стосовно соціальної сфери, благоустрою, освіти, медицини, фінансів та земельних питань.

В підсумку можна відзначити роботу третьої сесії восьмого скликання Дубов’язівської селищної ради плідною та конструктивною.