ПРИВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ

Шановні жителі громади! Дорогі батьки та діти!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх.

Українці завжди шанували Святого Миколая, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. Наслідуймо і сьогодні його добрі та праведні вчинки. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

Щиро бажаю кожному доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут. Щоб у ваших найкращих починаннях і справах постійно відчувалася любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснювалися!