ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні військовослужбовці!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Тамари Марусиченко та виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України.

Це свято має особливе значення, адже воно увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. І в складні часи сьогодення наша армія доводить, що вона може виконувати покладені на неї функції на належному рівні. Вона модернізується, міцніє, розвиває свій військовий потенціал, поповнюється висококваліфікованими кадрами і є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаємо вам миру, спокою, міцного здоров’я, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам.

Зі святом!