ПРИВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Дубов’язівської селищної ради, депутати селищної ради усіх скликань!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу. Це свято – знак шани і поваги до людей, котрі представляють і відстоюють інтереси своїх виборців у радах різних рівнів.
Органи місцевого самоврядування найближче стикаються з повсякденним життям і потребами громадян. Саме до них в першу чергу звертаються люди зі своїми проблемами й потребами. Від їх здатності вирішувати ці проблеми, професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить авторитет влади.
Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування нашої селищної ради зробили ветерани, які значну частину свого життя присвятили роботі в селищній раді. Їх відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників.
Я переконана, що діяльність органів місцевого самоврядування Дубов’язівської селищної ради і в подальшому буде спрямована на ефективне розв’язання нагальних проблем громади, підвищення життєвого рівня населення.
Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров’я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!